Registration Fee:
All teams paid
Some teams paid
No fees paid

Liste der registrierten Teams

Club Team name Category Payment status
Biri IL Mix 10 Pojkar 10 (födda 2010) All teams paid
Bjørndal IF Champion blå Pojkar 11 (födda 2009) No fees paid
Bjørndal IF BIF.G13 Pojkar 13 (födda 2007) No fees paid
Bjørndal IF Pojkar 14 (födda 2006) No fees paid
Bjørndal IF BIF.G15 Pojkar 15 (födda 2005) No fees paid
Bjørndal IF Hvit Flickor 13 (födda 2007) All teams paid
Bjørndal IF Blå Flickor 13 (födda 2007) All teams paid
Boo FF P08:2 Blå Pojkar 12 (födda 2008) All teams paid
Boo FF P08:2 Röd Pojkar 12 (födda 2008) All teams paid
Borgen IL G14-1 Pojkar 14 (födda 2006) All teams paid
Borgen IL G14-2 Pojkar 14 (födda 2006) All teams paid
Brøttum IL G13 Pojkar 13 (födda 2007) All teams paid
Bøler IF Pojkar 12 (födda 2008) No fees paid
Bøler IF Pojkar 12 (födda 2008) No fees paid
Bøler IF 07 Pojkar 13 (födda 2007) All teams paid
Bøler IF Flickor 15 (födda 2005) No fees paid
Bøler IF Jenter 09 Flickor 11 (födda 2009) No fees paid
DFI - Dröbak Frogn IL G13 Blå Pojkar 13 (födda 2007) All teams paid
DFI Drøbak Frogn IL rød og DFI blå - vi har 2 lag Pojkar 13 (födda 2007) All teams paid
Drammens BK Flickor 13 (födda 2007) All teams paid
Faaberg Fotball Pojkar 11 (födda 2009) All teams paid
Faaberg Fotball Pojkar 12 (födda 2008) All teams paid
Faaberg Fotball Pojkar 13 (födda 2007) All teams paid
Faaberg Fotball Flickor 11 (födda 2009) All teams paid
Faaberg Fotball Flickor 12 (födda 2008) All teams paid
Faaberg Fotball Flickor 13 (födda 2007) All teams paid
Fet Hotspurs Pojkar 11 (födda 2009) All teams paid
Fet Riddersand Pojkar 11 (födda 2009) All teams paid
Fet United Pojkar 11 (födda 2009) All teams paid
Fet - Gul Pojkar 11 (födda 2009) All teams paid
Fet svart Pojkar 12 (födda 2008) All teams paid
Fet grønn Pojkar 12 (födda 2008) All teams paid
Fet Pojkar 12 (födda 2008) All teams paid
Fet Blå Flickor 11 (födda 2009) All teams paid
Fet dreamteam Flickor 12 (födda 2008) All teams paid
Fet Supergirls Flickor 12 (födda 2008) All teams paid
Fet Blå Flickor 13 (födda 2007) All teams paid
Fet Liverpool Flickor 13 (födda 2007) All teams paid
Fet jenter Flickor 15 (födda 2005) All teams paid
Fk Eika Krapfoss G2008 - Grønn Pojkar 12 (födda 2008) All teams paid
Fk Eika Krapfoss G2008 - Hvit Pojkar 12 (födda 2008) All teams paid
Grums IK P10 Pojkar 10 (födda 2010) All teams paid
Hammarby IF FF Akademi Flickor 11 (födda 2009) All teams paid
Hasle-Løren IL Flickor 12 (födda 2008) All teams paid
Hasle-Løren IL J12 Flickor 12 (födda 2008) All teams paid
Hasle-Løren IL Rød Flickor 13 (födda 2007) All teams paid
Holmlia SK (Lusetjern/Rosenholm) Blå Pojkar 10 (födda 2010) All teams paid
Holmlia SK (Lusetjern/Rosenholm) RØD Pojkar 10 (födda 2010) All teams paid
Hvaler/kråkerøy Flickor 13 (födda 2007) All teams paid
IK Arvika Fotboll Fotboll vit Pojkar 10 (födda 2010) All teams paid
IK Arvika Fotboll Fotboll röd Pojkar 10 (födda 2010) All teams paid
IK Arvika Fotboll Fotboll blå Pojkar 10 (födda 2010) All teams paid
IK Arvika Fotboll Fotboll vit Pojkar 11 (födda 2009) All teams paid
IK Arvika Fotboll Fotboll röd Pojkar 11 (födda 2009) All teams paid
IK Arvika Fotboll Fotboll blå Pojkar 11 (födda 2009) All teams paid
IK Arvika Fotboll Fotboll blå Pojkar 12 (födda 2008) All teams paid
IK Arvika Fotboll Fotboll vit Pojkar 12 (födda 2008) All teams paid
IK Arvika Fotboll Fotboll röd Pojkar 12 (födda 2008) All teams paid
IK Arvika Fotboll Fotboll vit Pojkar 13 (födda 2007) All teams paid
IK Arvika Fotboll Fotboll röd Pojkar 13 (födda 2007) All teams paid
IK Arvika Fotboll Fotboll blå Pojkar 13 (födda 2007) All teams paid
IK Arvika Fotboll Fotboll blå Pojkar 14 (födda 2006) All teams paid
IK Arvika Fotboll Fotboll röd Pojkar 14 (födda 2006) All teams paid
IK Arvika Fotboll Fotboll Pojkar 15 (födda 2005) All teams paid
IK Arvika Fotboll Fotboll Flickor 10 (födda 2010) All teams paid
IK Arvika Fotboll Fotboll röd Flickor 11 (födda 2009) All teams paid
IK Arvika Fotboll Blå Flickor 11 (födda 2009) All teams paid
IK Arvika Fotboll Fotboll blå Flickor 12 (födda 2008) All teams paid
IK Arvika Fotboll Fotboll röd Flickor 12 (födda 2008) All teams paid
IK Arvika Fotboll Fotboll Flickor 13 (födda 2007) All teams paid
IK Arvika Fotboll Fotboll blå Flickor 14 (födda 2006) All teams paid
IK Arvika Fotboll Fotboll Flickor 14 (födda 2006) All teams paid
IK Arvika Fotboll Fotboll Flickor 15 (födda 2005) All teams paid
Jössefors IK Pojkar 10 (födda 2010) No fees paid
Jössefors IK Pojkar 11 (födda 2009) No fees paid
Jössefors IK P14 Pojkar 14 (födda 2006) All teams paid
Jössefors IK Flickor 12 (födda 2008) All teams paid
Klemetsrud IL - fotball Pojkar 12 (födda 2008) All teams paid
Klemetsrud IL - fotball Pojkar 15 (födda 2005) All teams paid
Kolbotn IL Chiefs 1 Pojkar 12 (födda 2008) All teams paid
Kolbotn IL Chiefs 2 Pojkar 12 (födda 2008) All teams paid
Kolbotn IL Chiefs 5 Pojkar 12 (födda 2008) All teams paid
Kolbotn IL Chiefs 4 Pojkar 12 (födda 2008) All teams paid
Kolbotn IL Chiefs 3 Pojkar 12 (födda 2008) All teams paid
Kolbotn IL Blå Pojkar 13 (födda 2007) No fees paid
Kolbotn IL Orange Pojkar 13 (födda 2007) No fees paid
Kolbotn IL Kolbotn-07 Pojkar 13 (födda 2007) No fees paid
Kolbotn IL Hvit Pojkar 13 (födda 2007) No fees paid
Kolbotn IL Rød Pojkar 13 (födda 2007) No fees paid
Kolbotn IL Blå Pojkar 15 (födda 2005) All teams paid
Kolbotn IL Hvit Pojkar 15 (födda 2005) All teams paid
Kolbotn IL Pojkar 15 (födda 2005) All teams paid
Kolbotn IL Flickor 11 (födda 2009) No fees paid
Kolbotn IL Flickor 11 (födda 2009) No fees paid
Kolbotn IL Flickor 12 (födda 2008) No fees paid
Kolbotn IL Flickor 12 (födda 2008) No fees paid
Kolbotn IL Flickor 12 (födda 2008) No fees paid
Kolbotn IL Flickor 13 (födda 2007) No fees paid
Kolbotn IL Flickor 13 (födda 2007) No fees paid
Kolbotn IL Flickor 13 (födda 2007) No fees paid
Kolbotn IL Flickor 13 (födda 2007) No fees paid
Kolbotn IL Flickor 14 (födda 2006) No fees paid
Kolbotn IL Flickor 14 (födda 2006) No fees paid
Kongsvinger IL Fotball KIL J13 Flickor 13 (födda 2007) All teams paid
Kråkerøy IL blå Pojkar 11 (födda 2009) All teams paid
Kråkerøy IL hvit Pojkar 11 (födda 2009) All teams paid
Kråkerøy IL Hvit Pojkar 12 (födda 2008) All teams paid
Kråkerøy IL KIL - J2009 Flickor 11 (födda 2009) All teams paid
Kråkerøy IL J14/15 Flickor 15 (födda 2005) All teams paid
Kråkerøy IL Grön Gutter født 2008 Pojkar 12 (födda 2008) All teams paid
Köla AIK Eda United Flickor 14 (födda 2006) All teams paid
Langhus IL Fotball Fantasticos Pojkar 13 (födda 2007) All teams paid
Langhus IL Fotball Brilliantos Pojkar 13 (födda 2007) All teams paid
Langhus IL Fotball Golden Nuggets Flickor 13 (födda 2007) All teams paid
Langhus IL Fotball Golden Nuggets 2 Flickor 13 (födda 2007) All teams paid
Langhus IL Fotball IL Flickor 13 (födda 2007) All teams paid
Lervik IF Pojkar 12 (födda 2008) All teams paid
Lervik IF Flickor 15 (födda 2005) No fees paid
Ljan Fotballklubb Ultra Pojkar 10 (födda 2010) All teams paid
Lyn Fotball G15.2 Pojkar 15 (födda 2005) All teams paid
Manglerud Star Fotball,IL Star 07 Pojkar 13 (födda 2007) All teams paid
Manglerud Star Fotball,IL M/S Tigers Flickor 12 (födda 2008) All teams paid
Manglerud Star Fotball,IL M/S Sharks Flickor 12 (födda 2008) All teams paid
Nordstrand IF NIF 1 Pojkar 11 (födda 2009) All teams paid
Nordstrand IF NIF 2 Pojkar 11 (födda 2009) All teams paid
Nordstrand IF NIF 3 Pojkar 11 (födda 2009) All teams paid
Nordstrand IF NIF 4 Pojkar 11 (födda 2009) All teams paid
Nordstrand IF G08 Lag2 Pojkar 12 (födda 2008) All teams paid
Nordstrand IF G08 lag 4 Pojkar 12 (födda 2008) All teams paid
Nordstrand IF Norstrand IF G08 lag 3 Pojkar 12 (födda 2008) All teams paid
Nordstrand IF G08 Lag1 Pojkar 12 (födda 2008) All teams paid
Nordstrand IF HVIT Pojkar 13 (födda 2007) All teams paid
Nordstrand IF SORT Pojkar 13 (födda 2007) All teams paid
Nordstrand IF Flickor 11 (födda 2009) All teams paid
Nordstrand IF Rovers Flickor 12 (födda 2008) All teams paid
Nordstrand IF United Flickor 12 (födda 2008) All teams paid
Nordstrand IF City Flickor 12 (födda 2008) All teams paid
Norrstrands IF F07 Flickor 13 (födda 2007) All teams paid
RIK Karlskoga Flickor 13 (födda 2007) All teams paid
Roterud IL Pojkar 11 (födda 2009) All teams paid
Roterud IL Pojkar 12 (födda 2008) All teams paid
Roterud IL Roterud1 Pojkar 12 (födda 2008) All teams paid
Roterud IL Grønn Pojkar 13 (födda 2007) All teams paid
Roterud IL Hvit Pojkar 13 (födda 2007) All teams paid
Roterud IL G2006-1 Pojkar 14 (födda 2006) All teams paid
Roterud IL G2006-2 Pojkar 14 (födda 2006) All teams paid
Roterud IL G15 Pojkar 15 (födda 2005) No fees paid
Roterud IL Flickor 11 (födda 2009) All teams paid
Roterud IL -2 Flickor 12 (födda 2008) All teams paid
Roterud IL - 1 Flickor 12 (födda 2008) All teams paid
Roterud IL Flickor 13 (födda 2007) All teams paid
Råtorps IK Pojkar 12 (födda 2008) All teams paid
Råtorps IK F15 Flickor 15 (födda 2005) All teams paid
Skedsmo J14 Flickor 14 (födda 2006) All teams paid
Slemmestad IF Pojkar 12 (födda 2008) All teams paid
Spydeberg IL Pojkar 12 (födda 2008) All teams paid
Storhamar Fotball Gul Pojkar 12 (födda 2008) All teams paid
Storhamar Fotball blå Pojkar 12 (födda 2008) All teams paid
Storhamar Fotball Pojkar 13 (födda 2007) All teams paid
Storhamar Fotball Pojkar 13 (födda 2007) All teams paid
Storhamar Fotball Flickor 11 (födda 2009) All teams paid
Stureby SK Flickor 13 (födda 2007) All teams paid
Sørumsand Vikings Pojkar 12 (födda 2008) All teams paid
Sørumsand United Pojkar 12 (födda 2008) All teams paid
Sørumsand Sørumsamsand City Pojkar 12 (födda 2008) All teams paid
Torsby IF F12 Flickor 12 (födda 2008) All teams paid
Torsby IF F13 Flickor 13 (födda 2007) All teams paid
West Kirby Panthers Pojkar 12 (födda 2008) All teams paid
Vålerenga Fotball 2024 Blå Pojkar 14 (födda 2006) All teams paid
Vålerenga Fotball 2024 Rød Pojkar 14 (födda 2006) All teams paid
Värmskogs SK Pojkar 12 (födda 2008) No fees paid
Åsunda IF P10 Pojkar 10 (födda 2010) All teams paid
Älta IF Svart Pojkar 12 (födda 2008) No fees paid
Älta IF Pojkar 12 (födda 2008) All teams paid
Ørje IL Pojkar 11 (födda 2009) All teams paid
Ørje IL Grønn Pojkar 12 (födda 2008) All teams paid
Ørje IL Rød Pojkar 12 (födda 2008) All teams paid
Ørje IL Pojkar 14 (födda 2006) All teams paid
Ørje IL Flickor 12 (födda 2008) All teams paid
Øyer-Tretten IF ØTI G13 Pojkar 13 (födda 2007) All teams paid
Øyer-Tretten IF G14 Pojkar 14 (födda 2006) All teams paid
Øyer-Tretten IF Jenter 14 Flickor 14 (födda 2006) All teams paid
Olssons brygga Ica Kvantum Intersport Westra Wermlands Sparbank Nordells Puma