You are viewing the results for Arvika Cup 2019. View the current results for Arvika Cup 2020 here.

List of registered teams

Club Team name Category
Abildsø IL Pojkar 15 (födda 2004)
Abildsø IL Flickor 14 (födda 2005)
Adolfsbergs IK Flickor 13 (födda 2006)
AIK FF 08U Svart Pojkar 12 (födda 2007)
Aurskog/Finstadbru Pojkar 14 (födda 2005)
Bjørndal IF Glade gutter Pojkar 11 (födda 2008)
Bjørndal IF Sommer gutter Pojkar 11 (födda 2008)
Bjørndal IF Pojkar 12 (födda 2007)
Bjørndal IF Lag 2 Pojkar 13 (födda 2006)
Bjørndal IF Lag 1 Pojkar 13 (födda 2006)
Bjørndal IF Pojkar 14 (födda 2005)
Bjørndal IF Pojkar 15 (födda 2004)
Bjørndal IF Flickor 12 (födda 2007)
Bjørndal IF Blå Flickor 12 (födda 2007)
Borgen IL Pojkar 13 (födda 2006)
Borgen IL Pojkar 15 (födda 2004)
Brumunddal Fotball Flickor 10 (födda 2009)
Bøler IF Juventus Pojkar 11 (födda 2008)
Bøler IF Milan Pojkar 11 (födda 2008)
Bøler IF Juniors Pojkar 11 (födda 2008)
Bøler IF Blå Pojkar 12 (födda 2007)
Bøler IF Röd Pojkar 12 (födda 2007)
Bøler IF Pojkar 13 (födda 2006)
Bøler IF Blå Pojkar 13 (födda 2006)
Bøler IF Bøler Flickor 13 (födda 2006)
Drøbak-Frogn IL Flickor 15 (födda 2004)
Eda United Pojkar 14 (födda 2005)
Eda United Flickor 13 (födda 2006)
Eidskog Fotball Flickor 14 (födda 2005)
Faaberg Fotball Pojkar 11 (födda 2008)
Faaberg Fotball Flickor 11 (födda 2008)
Fet Blå Pojkar 11 (födda 2008)
Fet GHul Pojkar 11 (födda 2008)
Fet Vit Pojkar 11 (födda 2008)
Fet Atletico Pojkar 13 (födda 2006)
Fet Sporting Pojkar 13 (födda 2006)
Fet Flickor 11 (födda 2008)
Fet Blå Flickor 12 (födda 2007)
Fet Flickor 12 (födda 2007)
Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Pojkar 11 (födda 2008)
Fjellhamar Flickor 14 (födda 2005)
Gideonsbergs IF Vit Pojkar 14 (födda 2005)
Gideonsbergs IF Ljusblå Pojkar 14 (födda 2005)
Gjelleråsen Pojkar 12 (födda 2007)
Gjelleråsen Grön Pojkar 12 (födda 2007)
Gjelleråsen Hvit Pojkar 12 (födda 2007)
Gresvik IF Pojkar 13 (födda 2006)
Hasle-Løren IL Pojkar 13 (födda 2006)
Hasle-Løren IL Flickor 15 (födda 2004)
IFK Skoghall Pojkar 15 (födda 2004)
IF Örnen Pojkar 10 (födda 2009)
IF Örnen Pojkar 11 (födda 2008)
IK Arvika Fotboll Pojkar 10 (födda 2009)
IK Arvika Fotboll Vit Pojkar 10 (födda 2009)
IK Arvika Fotboll Röd Pojkar 10 (födda 2009)
IK Arvika Fotboll Grön Pojkar 11 (födda 2008)
IK Arvika Fotboll Vit Pojkar 11 (födda 2008)
IK Arvika Fotboll Röd Pojkar 11 (födda 2008)
IK Arvika Fotboll Blå Pojkar 11 (födda 2008)
IK Arvika Fotboll Röd Pojkar 12 (födda 2007)
IK Arvika Fotboll Pojkar 12 (födda 2007)
IK Arvika Fotboll Blå Pojkar 12 (födda 2007)
IK Arvika Fotboll Röd Pojkar 13 (födda 2006)
IK Arvika Fotboll Vit Pojkar 13 (födda 2006)
IK Arvika Fotboll Pojkar 15 (födda 2004)
IK Arvika Fotboll Flickor 10 (födda 2009)
IK Arvika Fotboll Blå Flickor 10 (födda 2009)
IK Arvika Fotboll Vit Flickor 11 (födda 2008)
IK Arvika Fotboll Röd Flickor 11 (födda 2008)
IK Arvika Fotboll Blå Flickor 12 (födda 2007)
IK Arvika Fotboll Röd Flickor 12 (födda 2007)
IK Arvika Fotboll Röd Flickor 13 (födda 2006)
IK Arvika Fotboll Vit Flickor 13 (födda 2006)
IK Arvika Fotboll Flickor 14 (födda 2005)
Jössefors IK Pojkar 10 (födda 2009)
Karlstad BK Ungdom Röd Pojkar 11 (födda 2008)
Karlstad BK Ungdom Blå Pojkar 11 (födda 2008)
KFUM-Kam. Oslo Rød Pojkar 13 (födda 2006)
KFUM-Kam. Oslo Blå Pojkar 13 (födda 2006)
KFUM-Kam. Oslo Grønn Pojkar 13 (födda 2006)
KFUM-Kam. Oslo Hvit Pojkar 13 (födda 2006)
Klemetsrud IL - fotball Pojkar 11 (födda 2008)
Klässbols SK Svart Pojkar 10 (födda 2009)
Klässbols SK sk Pojkar 10 (födda 2009)
Kolbotn IL Pojkar 12 (födda 2007)
Kolbotn IL Pojkar 12 (födda 2007)
Kolbotn IL Pojkar 12 (födda 2007)
Kolbotn IL Pojkar 12 (födda 2007)
Kolbotn IL Pojkar 12 (födda 2007)
Kolbotn IL Pojkar 12 (födda 2007)
Kolbotn IL Mönchengladbach Pojkar 13 (födda 2006)
Kolbotn IL Leverkusen Pojkar 13 (födda 2006)
Kolbotn IL Sportsverein Pojkar 13 (födda 2006)
Kolbotn IL Eintracht Pojkar 13 (födda 2006)
Kolbotn IL Løvinnene 2 Flickor 10 (födda 2009)
Kolbotn IL Løvinnene 1 Flickor 10 (födda 2009)
Kolbotn IL Blå Flickor 11 (födda 2008)
Kolbotn IL Vit Flickor 11 (födda 2008)
Kolbotn IL Blå Flickor 12 (födda 2007)
Kolbotn IL Lilla Flickor 12 (födda 2007)
Kolbotn IL Röd Flickor 12 (födda 2007)
Kolbotn IL Vit Flickor 12 (födda 2007)
Kolbotn IL Blå Flickor 13 (födda 2006)
Kolbotn IL Vit Flickor 13 (födda 2006)
Kolbotn IL Blå Flickor 14 (födda 2005)
Kolbotn IL Vit Flickor 14 (födda 2005)
Kongsvinger IL Fotball Kongsvinger J2006 rød Flickor 13 (födda 2006)
Kongsvinger IL Fotball Röd Flickor 15 (födda 2004)
Kongsvinger IL Fotball Vit Flickor 15 (födda 2004)
Kråkerøy IL Pojkar 14 (födda 2005)
Kråkerøy IL Pojkar 14 (födda 2005)
Köla AIK Eda United F07 Flickor 12 (födda 2007)
Lambertseter IF Pojkar 14 (födda 2005)
Langhus IL Fotball Langhus 2 Pojkar 13 (födda 2006)
Langhus IL Fotball Langhus 1 Pojkar 13 (födda 2006)
Langhus IL Fotball Wild Flickor 13 (födda 2006)
Langhus IL Fotball Crazy Flickor 13 (födda 2006)
Lerums IS Vit Flickor 11 (födda 2008)
Lerums IS Lila Flickor 11 (födda 2008)
Lervik IF Lervik IF Hvit Pojkar 11 (födda 2008)
Lervik IF Hvit Flickor 12 (födda 2007)
Lervik IF Hvit Flickor 14 (födda 2005)
Lillehammer KFK Hvit Flickor 15 (födda 2004)
Lillehammer KFK Blå Flickor 15 (födda 2004)
Lilleströms Sportsklubb, Ungdoms Avdelning Flickor 13 (födda 2006)
Lillån FK Flickor 11 (födda 2008)
Lisleby FK Grønn Pojkar 13 (födda 2006)
Lisleby FK Gul Pojkar 13 (födda 2006)
Ljan Fotballklubb Blå Pojkar 12 (födda 2007)
Ljan Fotballklubb Rød Pojkar 12 (födda 2007)
Ljan Fotballklubb Hvit Pojkar 12 (födda 2007)
Lørenskog Champions Pojkar 12 (födda 2007)
Manglerud Star Fotball,IL Sharks Flickor 11 (födda 2008)
Manglerud Star Fotball,IL Tigers Flickor 11 (födda 2008)
Mysen IF Pojkar 11 (födda 2008)
Mysen IF Hvit Pojkar 12 (födda 2007)
Mysen IF Grønn Pojkar 12 (födda 2007)
Mysen IF Pojkar 13 (födda 2006)
Mysen IF Pojkar 14 (födda 2005)
Mysen IF Flickor 13 (födda 2006)
Nordstrand IF Svart Pojkar 11 (födda 2008)
Nordstrand IF Vit Pojkar 11 (födda 2008)
Nordstrand IF Röd Pojkar 11 (födda 2008)
Nordstrand IF Svart Pojkar 12 (födda 2007)
Nordstrand IF Rød Pojkar 12 (födda 2007)
Nordstrand IF Hvit Pojkar 12 (födda 2007)
Nordstrand IF Vit Flickor 10 (födda 2009)
Nordstrand IF City Flickor 11 (födda 2008)
Nordstrand IF United Flickor 11 (födda 2008)
Oakwood Pojkar 15 (födda 2004)
Ottestad IL Gul Pojkar 13 (födda 2006)
Ottestad IL Svart Pojkar 13 (födda 2006)
QBIK Blå Flickor 12 (födda 2007)
QBIK Vit Flickor 12 (födda 2007)
Raumnes & Årnes Pojkar 14 (födda 2005)
Roterud IL G11-2 Pojkar 11 (födda 2008)
Roterud IL G11-1 Pojkar 11 (födda 2008)
Roterud IL Vit Pojkar 12 (födda 2007)
Roterud IL Grön Pojkar 12 (födda 2007)
Roterud IL Pojkar 13 (födda 2006)
Roterud IL Pojkar 13 (födda 2006)
Roterud IL Pojkar 14 (födda 2005)
Roterud IL Roterud J2008-1 Flickor 11 (födda 2008)
Roterud IL Roterud J2008-2 Flickor 11 (födda 2008)
Roterud IL Flickor 12 (födda 2007)
Roterud IL Flickor 13 (födda 2006)
Råtorps IK Pojkar 11 (födda 2008)
Skedsmo Flickor 13 (födda 2006)
Skeid Blå Pojkar 11 (födda 2008)
Skeid Vit Pojkar 11 (födda 2008)
Skeid Grön Pojkar 11 (födda 2008)
Skeid Röd Pojkar 11 (födda 2008)
Skeid Lions Flickor 13 (födda 2006)
Skeid Tigers Flickor 13 (födda 2006)
Skjetten Svart Pojkar 11 (födda 2008)
Skjetten Grønn Pojkar 11 (födda 2008)
Skjetten Grön Flickor 14 (födda 2005)
Skjetten Vit Flickor 14 (födda 2005)
Slitu IF Blå Pojkar 14 (födda 2005)
Storhamar Fotball Flickor 15 (födda 2004)
Trolldalen IF Blå Pojkar 12 (födda 2007)
Trolldalen IF Hvit Pojkar 12 (födda 2007)
Ullern IF Vit Flickor 13 (födda 2006)
Ullern IF Svart Flickor 13 (födda 2006)
Vang FL Pojkar 13 (födda 2006)
Vang FL Flickor 13 (födda 2006)
Värmskogs SK Pojkar 11 (födda 2008)
Åmotfors IF Svart Pojkar 10 (födda 2009)
Åmotfors IF Vit Pojkar 10 (födda 2009)
Årjängs IF Pojkar 10 (födda 2009)
Årjängs IF Flickor 12 (födda 2007)
Årvoll IL Vit Pojkar 12 (födda 2007)
Årvoll IL Röd Pojkar 12 (födda 2007)
Älta IF Vit Pojkar 12 (födda 2007)
Älta IF Svart Pojkar 12 (födda 2007)
Älta IF Gul Pojkar 12 (födda 2007)
Älvsjö AIK FF Blå2 Flickor 13 (födda 2006)
Älvsjö AIK FF Blå1 Flickor 13 (födda 2006)
Ämterviks FF Pojkar 15 (födda 2004)
Ösmo GIF FK Svart Pojkar 10 (födda 2009)
Ösmo GIF FK Gul Pojkar 10 (födda 2009)
Ösmo GIF FK Svart Pojkar 11 (födda 2008)
Ösmo GIF FK Gul Pojkar 11 (födda 2008)
Ösmo GIF FK Svart Pojkar 12 (födda 2007)
Ösmo GIF FK Gul Pojkar 12 (födda 2007)
Ösmo GIF FK Pojkar 13 (födda 2006)
Ösmo GIF FK Pojkar 15 (födda 2004)
Ösmo GIF FK Flickor 11 (födda 2008)
Ösmo GIF FK Svart Flickor 13 (födda 2006)
Ösmo GIF FK Gul Flickor 13 (födda 2006)
Ösmo GIF FK Flickor 15 (födda 2004)
Östensjö Jente Akademi Flickor 10 (födda 2009)
Östra Deje IK Flickor 14 (födda 2005)
Ørje IL Pojkar 11 (födda 2008)
Ørje IL Pojkar 13 (födda 2006)
Ørje IL Flickor 11 (födda 2008)
Øyer-Tretten IF ØTI G13 Pojkar 13 (födda 2006)
Øyer-Tretten IF Flickor 13 (födda 2006)