Detta är resultaten från Arvika Cup 2019. Se de senaste resultaten från Arvika Cup 2020 här.

Flickor 10 (födda 2009)

Grupp A



Matcher

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag    
14063800 fr 14/06 08:40 fr 14/06 Blåbärsvallen F10 (f 2009) Grp A Nordstrand IF Vit Färdig Kolbotn IL Løvinnene 1    
14065200 fr 14/06 08:40 fr 14/06 Råsunda 4 F10 (f 2009) Grp A IK Arvika Fotboll Färdig Brumunddal Fotball    
14064206 fr 14/06 12:40 fr 14/06 Råsunda 2 F10 (f 2009) Grp A Brumunddal Fotball Färdig IK Arvika Fotboll Blå    
14065206 fr 14/06 12:40 fr 14/06 Råsunda 4 F10 (f 2009) Grp A Nordstrand IF Vit Färdig Kolbotn IL Løvinnene 2    
14061207 fr 14/06 13:20 fr 14/06 Camping 1 F10 (f 2009) Grp A Kolbotn IL Løvinnene 1 Färdig Östensjö Jente Akademi    
14061214 fr 14/06 18:00 fr 14/06 Camping 1 F10 (f 2009) Grp A IK Arvika Fotboll Blå Färdig IK Arvika Fotboll    
14061414 fr 14/06 18:00 fr 14/06 Camping 3 F10 (f 2009) Grp A Kolbotn IL Løvinnene 2 Färdig Östensjö Jente Akademi    
15061400 lö 15/06 08:00 lö 15/06 Camping 3 F10 (f 2009) Grp A Brumunddal Fotball Färdig Kolbotn IL Løvinnene 2    
15061406 lö 15/06 12:00 lö 15/06 Camping 3 F10 (f 2009) Grp A Östensjö Jente Akademi Färdig IK Arvika Fotboll    
15064106 lö 15/06 12:00 lö 15/06 Råsunda 1 F10 (f 2009) Grp A Kolbotn IL Løvinnene 1 Färdig IK Arvika Fotboll Blå    
15064606 lö 15/06 12:00 lö 15/06 Hallen F10 (f 2009) Grp A Brumunddal Fotball Färdig Nordstrand IF Vit    
15061309 lö 15/06 14:40 lö 15/06 Camping 2 F10 (f 2009) Grp A Östensjö Jente Akademi Färdig Nordstrand IF Vit    
15061411 lö 15/06 15:20 lö 15/06 Camping 3 F10 (f 2009) Grp A IK Arvika Fotboll Blå Färdig Kolbotn IL Løvinnene 2    
15061212 lö 15/06 16:00 lö 15/06 Camping 1 F10 (f 2009) Grp A IK Arvika Fotboll Färdig Kolbotn IL Løvinnene 1    
16061201 sö 16/06 08:40 sö 16/06 Camping 1 F10 (f 2009) Grp A Nordstrand IF Vit Färdig IK Arvika Fotboll Blå    
16061301 sö 16/06 08:40 sö 16/06 Camping 2 F10 (f 2009) Grp A Kolbotn IL Løvinnene 2 Färdig IK Arvika Fotboll    
16061401 sö 16/06 08:40 sö 16/06 Camping 3 F10 (f 2009) Grp A Brumunddal Fotball Färdig Kolbotn IL Løvinnene 1    
16064607 sö 16/06 12:40 sö 16/06 Hallen F10 (f 2009) Grp A Östensjö Jente Akademi Färdig Brumunddal Fotball    
16061410 sö 16/06 14:40 sö 16/06 Camping 3 F10 (f 2009) Grp A IK Arvika Fotboll Blå Färdig Östensjö Jente Akademi    
16064110 sö 16/06 14:40 sö 16/06 Råsunda 1 F10 (f 2009) Grp A Kolbotn IL Løvinnene 1 Färdig Kolbotn IL Løvinnene 2    
16064610 sö 16/06 14:40 sö 16/06 Hallen F10 (f 2009) Grp A IK Arvika Fotboll Färdig Nordstrand IF Vit    
Olssons brygga Ica Kvantum Intersport Westra Wermlands Sparbank Nordells Puma